Jacksonville HS Indoor Class AJacksonville, IL
3/7/2020

< Back

#13 Boys 4 x 200m Relay Start List

Section 1 of 6

Lane Team Squad Athlete 1 Athlete 2 Athlete 3 Athlete 4 Seed
2 Virginia A Bateman Weimer Hudson Workman 2:00.50
3 PORTA A Olsen Kelley Treseler Wiseman 1:59.10
4 Steeleville A Phillips Allison Coleman Moore DQ
5 Routt A Cosgriff Neice Nix Birdsell 1:50.00
6 Astoria A Turpin Turpin Jones Klinger 1:50.10

Section 2 of 6

Lane Team Squad Athlete 1 Athlete 2 Athlete 3 Athlete 4 Seed
1 Springfield Lutheran A Johnson Klug Kooi Kerwin 1:50.00
2 Father McGivney Catholic A Beltremea Krause Joellenbeck Huber 1:50.00
3 Dupo A Yancy Coleman Taylor Johnson 1:49.07
4 Midwest Central A Harker Land Chaney Pedraza 1:48.00
5 Litchfield A Belcher Crow Carlile Thomas 1:46.32
6 Wesclin A Partington Kattenbraker Kattenbraker Frisse 1:46.50

Section 3 of 6

Lane Team Squad Athlete 1 Athlete 2 Athlete 3 Athlete 4 Seed
1 Lewistown A Goldring Clary Gaston Whiteman 1:46.30
2 Shelbyville A Clark Smith McNees Rice 1:46.00
3 Madison A McCoy Jones Stewart Jones 1:46.00
4 Shiloh A Bosio Pardi Hunt McMicheal 1:45.20
5 Carlinville A Patton Drake Sims Roberts 1:45.00
6 Athens A Childers Meyers Bringolf Goodenow 1:45.05

Section 4 of 6

Lane Team Squad Athlete 1 Athlete 2 Athlete 3 Athlete 4 Seed
1 Auburn A Rehbein Derhake Sharp Donaldson 1:44.90
2 Warsaw A Adams Althide Petty Wilsey 1:44.00
3 Deer Creek-Mackinaw A Cleaver Spurlock Blumeyer Mathis 1:43.95
4 New Berlin A Abbott Williams Tirey Howell 1:43.50
5 Unity (Mendon) A Krow Trautvetter Duesterhaus Hunt 1:43.00
6 Heyworth A Dahlhauser Williams Trask Ohler 1:43.00

Section 5 of 6

Lane Team Squad Athlete 1 Athlete 2 Athlete 3 Athlete 4 Seed
1 Sangamon Valley A Wickline Stone Conaway Owens 1:43.00
2 St. Joseph-Ogden A Burch Grimsey Wagner-Dillman MCorkle 1:42.12
3 Maroa-Forsyth A Guo Miller Franzen Crosby 1:42.00
4 Rushville-Industry A Etter Allen Triplett Wenger 1:41.00
5 Tremont A Guard Martin Eatock Isbell 1:40.85
6 Pleasant Plains A Pearce Kmett Veesenmeyer Western 1:41.00

Section 6 of 6

Lane Team Squad Athlete 1 Athlete 2 Athlete 3 Athlete 4 Seed
1 Knoxville A McClay Sutherland McGuire Beckett 1:40.50
2 Williamsville A Olysav Luce Ripperda Voights 1:40.25
3 Virden A Gause Corey Davis Daniels 1:40.00
4 Pittsfield A Ballinger McKee Howland Couch 1:39.00
5 Carthage A McGinity Leon Jackson Fry 1:37.30
6 Alton Marquette A Hampton guerin Obanigba Williams 1:37.60