Jacksonville HS Indoor Class AJacksonville, IL
3/7/2020

< Back

#13 Boys 4 x 200m Relay Results

Finals Section: 1

HPL Team Squad Time Athlete 1 Athlete 2 Athlete 3 Athlete 4 Pts PL
1 Routt A 1:46.25
Cosgriff
Neice
Nix
Birdsell
  24
2 Astoria A 1:48.38
Turpin
Turpin
Jones
Klinger
  28
3 PORTA A 1:54.46
Olsen
Kelley
Treseler
Wiseman
  33
4 Virginia A 1:55.58
Bateman
Weimer
Hudson
Workman
  34
Steeleville A DQ
Phillips
Allison
Coleman
Moore
 


Finals Section: 2

HPL Team Squad Time Athlete 1 Athlete 2 Athlete 3 Athlete 4 Pts PL
1 Wesclin A 1:41.50
Partington
Kattenbraker
Kattenbraker
Frisse
2 7
2 Litchfield A 1:41.51
Belcher
Crow
Carlile
Thomas
1 8
3 Midwest Central A 1:45.03
Harker
Land
Chaney
Pedraza
  22
4 Dupo A 1:47.51
Yancy
Coleman
Taylor
Johnson
  25
5 Springfield Lutheran A 1:52.21
Johnson
Klug
Kooi
Kerwin
  31
6 Father McGivney Catholic A 1:53.25
Beltremea
Krause
Joellenbeck
Huber
  32


Finals Section: 3

HPL Team Squad Time Athlete 1 Athlete 2 Athlete 3 Athlete 4 Pts PL
1 Carlinville A 1:42.89
Patton
Drake
Sims
Roberts
  10
2 Lewistown A 1:43.38
Goldring
Clary
Gaston
Whiteman
  14
3 Athens A 1:43.75
Childers
Meyers
Bringolf
Goodenow
  15
4 Shelbyville A 1:44.22
Clark
Smith
McNees
Rice
  16
5 Madison A 1:44.32
McCoy
Jones
Stewart
Jones
  18
6 Shiloh A 1:48.19
Bosio
Pardi
Hunt
McMicheal
  27


Finals Section: 4

HPL Team Squad Time Athlete 1 Athlete 2 Athlete 3 Athlete 4 Pts PL
1 Deer Creek-Mackinaw A 1:42.90
Cleaver
Spurlock
Blumeyer
Mathis
  11
2 New Berlin A 1:43.21
Abbott
Williams
Tirey
Howell
  12
3 Auburn A 1:43.35
Rehbein
Derhake
Sharp
Donaldson
  13
4 Heyworth A 1:44.58
Dahlhauser
Williams
Trask
Ohler
  21
5 Unity (Mendon) A 1:47.59
Krow
Trautvetter
Duesterhaus
Hunt
  26
6 Warsaw A 1:48.51
Adams
Althide
Petty
Wilsey
  29


Finals Section: 5

HPL Team Squad Time Athlete 1 Athlete 2 Athlete 3 Athlete 4 Pts PL
1 Pleasant Plains A 1:39.47
Pearce
Kmett
Veesenmeyer
Western
6 3
2 St. Joseph-Ogden A 1:40.44
Burch
Grimsey
Wagner-Dillman
MCorkle
4 5
3 Rushville-Industry A 1:41.32
Etter
Allen
Triplett
Wenger
3 6
4 Maroa-Forsyth A 1:42.09
Guo
Miller
Franzen
Crosby
  9
5 Sangamon Valley A 1:44.54
Wickline
Stone
Conaway
Owens
  19
6 Tremont A 1:45.12
Guard
Martin
Eatock
Isbell
  23


Finals Section: 6

HPL Team Squad Time Athlete 1 Athlete 2 Athlete 3 Athlete 4 Pts PL
1 Williamsville A 1:38.72
Olysav
Luce
Ripperda
Voights
10 1
2 Pittsfield A 1:38.86
Ballinger
McKee
Howland
Couch
8 2
3 Carthage A 1:39.83
McGinity
Leon
Jackson
Fry
5 4
4 Alton Marquette A 1:44.30
Hampton
guerin
Obanigba
Williams
  17
5 Knoxville A 1:44.56
McClay
Sutherland
McGuire
Beckett
  20
6 Virden A 1:48.86
Gause
Corey
Davis
Daniels
  30